UW CONTACTPERSOON
IN EEN OOGOPSLAG
Waldläufer - Fachhandel - 2b2
Hier vindt u uw contactpersoon van ons enthousiaste team bij WALDLÄUFER. Wij verheugen ons erop dat u contact opneemt en staan u graag met raad en daad ter zijde.
Waldläufer - Fachhandel - 2b2
Jutta Hummerich

Jutta Hummerich

Hoofdkantoor

Tel.: 0 63 92 / 92 26 - 0
info@lugina.de
Marina Dauer

Marina Dauer

Klantenservice en reclame

Tel.: 0 63 92 / 92 26 - 34
marina.dauer@lugina.de
Bärbel Lang

Bärbel Lang

Klantenservice en export

Tel.: 0 63 92 / 92 26 - 33
barbara.lang@lugina.de
Manuela Morio

Manuela Morio

Klantenservice en webshop

Tel.: 0 63 92 / 92 26 - 29
manuela.morio@lugina.de
Erika Anstett

Erika Anstett

Klantenservice

Tel.: 0 63 92 / 92 26 - 38
erika.anstett@lugina.de
Bettina Feith

Bettina Feith

Klantenservice

Tel.: 0 63 92 / 92 26 - 37
bettina.feith@lugina.de
Sabine Burgart

Sabine Burgart

Klantenservice

Tel.: 0 63 92 / 92 26 - 31
sabine.burgart@lugina.de
Janina Cronauer

Janina Cronauer

Klantenservice en export

Tel.: 0 63 92 / 92 26 - 23
janina.cronauer@lugina.de
Sina Zipf

Sina Zipf

Key-Account-Managerin

Tel.: 0 63 92 / 92 26 - 0
sina.zipf@lugina.de
 Anna-Lena Wilzius

Anna-Lena Wilzius

Vertrieb Inland

Tel.: 0 63 92 / 92 26 - 45
anna-lena.wilzius@lugina.de
Sabine Kania

Sabine Kania

Kundenservice

Tel.: 0 63 92 / 92 26 - 55
sabine.kania@lugina.de
AARZEL NIET OM
CONTACT OP TE NEMEN
*Invoer vereist

Service en Support